DOŁĄCZ DO PROJEKTU

Odmień swoje życie – przystąp do projektu
w trzech prostych krokach

Dołączenie do projektu Po Urazie Rdzenia możliwe jest na dwa sposoby – poprzez pobranie oraz wypełnienie poniższego formularza i wysyłkę tradycyjną drogą pocztową na podany poniżej adres bądź wypełnienie i wysyłkę na wskazany poniżej adres e-mail.

Udział w projekcie mogą wziąć mieszkańcy całej Polski – zarówno osoby niesamodzielne, u których uraz rdzenia nastąpił nie później niż 5 lat od momentu przystąpienia do projektu, jak i samodzielne, które swoją wiedzą i doświadczeniem chciałyby podzielić się z innymi, osobami potrzebującymi wsparcia i motywacji do dalszego leczenia, w ramach projektu Asystentów Wsparcia.

Krok 1

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas

Wypełnij i prześlij do nas poniższy formularz. Informacje, które zawrzesz w ankiecie będą niezbędne do stworzenia profilu podopiecznego oraz oceny możliwości kwalifikacji w projekcie.

Krok 2

Oczekuj na kontakt

Zadzwonimy do Ciebie
Oczekuj na kontakt ze strony Managera Rehabilitacji, który po wstępnym rozpoznaniu Twoich potrzeb, zaproponuje termin spotkania oraz szczegółowo opowie o wymaganych dokumentach.

Krok 3

Udział w programie

Zaczynamy zmieniać Twoje życie

Krok 3. – Po pełnej kwalifikacji do projektu, Manager Rehabilitacji przygotuje dla Ciebie specjalny dokument, na podstawie którego będziesz realizował kolejne kroki i osiągał cele w drodze do samodzielności.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dołącz do nas
i zacznij zmieniać swoje życie!

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem Programu Po Urazie Rdzenia i przyjęłam/em do wiadomości jego postanowienia.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora (Fundację Moc Pomocy) moich danych szczególnej kategorii, a mianowicie danych dotyczących stanu zdrowia, celem przystąpienia do projektu Po Urazie Rdzenia.
  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych oraz danych dot. stanu zdrowia do Bartosza Kaczmarka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Rehacompleks Bartosz Kaczmarek (ul. Litewska 2 lok. 68, 51-354 Wrocław) celem przedstawienia oferty.


  Pobierz formularz zgłoszeniowy

  Pobierz, wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy na adres biuro@pourazierdzenia.pl

  WRÓCIŁEŚ DO GRY?

  Pokaż innym, że
  Po Urazie Rdzenia można żyć normalnie

  Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy również osoby samodzielne, u których uraz nastąpił później niż 5 lat.
  W ramach projektu Asystenci Wsparcia, pod okiem mentorów celem ich działań będzie wsparcie nowych uczestników programu w powrocie do  samodzielności i aktywności społeczno-zawodowej.